KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 11525403
nr 1152 5403
Pasteller
2 st, Oidentifierad konstnär, Monogramsignerade, HK -07, insjölandskap, 19x27
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 december 2017
kl 20:09:21
700 kr
800 kr